Clasament in timp real al ligii nationale de handbal feminin 2018-2019

#EchipaPtsJJCJPEGMGPDif
110430294877
293301765818
393301746113
46321178708
564221105987
64311272702
74311274740
8431126869-1
9431126466-2
10431125867-9
11130226475-11
12130226576-11
13030317178-7
14030316781-14

  • Echipa clasată pe locul 1 la sfârşitul celor 26 de etape va fi declarată campioana României
  • J= meciuri disputate
  • JC=Jocuri pierdute
  • E=meciuri terminate la egalitate
  • JP=meciuri pierdute
  • GM=goluri marcate
  • GP=goluri primite
  • DF=diferenta goluri


 

Home \ Away ANG ARG BRA CAM CEH CHI COR DAN FRA GER JAP MUN NOR OLA PAR POL ROM RUS SER SLO SPA SUE TUN UNG
Agroland Timișoara   3-0 0-3 3-0 1-3 3-2 3-1 3-0 3-0 0-3
Angola   19-26 32-28
Argentina   21-36 20-38
Banataul Caransebes  
Brazilia   20-22 28-28 23-23
Camerun   21-33 21-34
Cehia 28-22   16-34 26-30 29-30
China 26-26   15-40
Coreea 31-19   18-23
Corona Brașov   22-33 20-22 21-18 Sep 20 24-29 27-30 31-33 37-31 30-26 23-22 24-25 29-27 18-29 30-21 30-23
CS “U” NTT Data Cluj 0-3   0-3 3-1 1-3 3-0 3-0 3-2 0-3
CS Arcada Galați   3-2 3-0 Oct 13 3-0 3-0 3-1 3-0 0-3 3-1 3-1 2-3 3-1 Oct 27 3-1 3-0 3-1 3-2
CSM București 3-0 3-0   3-1 2-3 3-0 3-0 3-0 3-2 3-1
CSM București 1-3 0-3   3-0 3-0 3-1 Oct 13 3-0 3-1 0-3 3-2 Oct 27 3-0 3-1 0-3 3-1 3-0 3-2 3-0
CSM București 37-21   26-12 26-19 32-19 37-22 34-22 30-23 25-24 27-24 34-23 31-18 35-23 35-13 34-28
Câmpia Turzii Oct 20  
CSM Galați 22-19 22-33   17-18 20-17 15-14 23-25 18-23 24-24 25-22 21-20 24-20 20-21 20-21 28-19
CSM Lugoj 0-3 3-0 0-3   2-3 3-2 3-0 3-1 1-3 0-3
CSM Roman 23-22 25-29 25-17   27-30 24-27 21-27 18-19 26-23 22-23 32-33 Sep 20 31-28 19-18 23-18 30-31
CSM Slatina 22-25 24-24 20-26 24-23 29-21   17-16 27-28 Sep 20 24-25 20-16 21-23 19-22 29-23 28-31 19-24 22-22
CSM Târgoviște 1-3 3-0 1-3 3-0   3-0 3-1 3-1 0-3 1-3
CSS Baia Mare 0-3 0-3   1-3 0-3 0-3 1-3 0-3 0-3 3-2 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3 0-3
CSU Vest Timișoara 0-3 0-3 1-3 3-0   0-3 0-3 0-3 1-3 0-3 0-3 0-3 0-3 1-3 3-0 0-3
Danemarca   21-17 24-31 27-32 37-19
Dinamo București 1-3 3-1 0-3 3-2 0-3   3-0 3-0 0-3 0-3
Dinamo București 0-3 3-2 Oct 27 2-3 3-1 3-0 3-0   0-3 3-1 3-1 3-1 0-3 3-0 3-1 3-1 3-1 2-3 1-3
Dunărea Brăila 26-32 17-28 Sep 20 20-19 27-26 20-20   30-31 18-25 16-26 21-21 24-24 26-22 20-21 23-21 26-22
Foinikas Syrou  
Franța   25-22 35-13 26-17 23-24
Germania 28-15 24-9   22-22
Gloria Bistrița 27-28 27-46 24-18 23-24 30-25 23-19 23-23   22-19 20-23 26-29 37-21 28-28 28-22 29-23 27-23
Gloria Buzău   14-24 25-25
HC Zalău 16-20 24-30 22-26 27-19 28-15 31-24 29-25 22-19 32-29   26-26 28-27 43-35 27-22 26-17 32-23
HCM Rm. Vâlcea 30-25 26-27 26-17 22-19 27-22 31-21 21-26 30-26 Sep 20   25-27 31-22 24-28 27-21 25-19 34-27
Japonia 18-32   24-26 31-13
Măgura Cisnădie 27-22 18-27 20-15 29-23 28-22 21-14 31-26 22-21 25-22 18-21   31-23 24-24 25-22 33-19 28-24
Medicina Târgu Mureș 1-3 3-1 0-3 0-3 0-3 3-1   2-3 0-3
Minaur Baia Mare 25-21 23-25  
Muntenegru 28-29   24-28
Norvegia 21-23   35-20 30-17 28-31 30-22
Olanda 29-22 22-24 31-23 23-32  
Paraguay   22-28 15-32
Penicilina Iași 1-3 3-1 0-3 0-3 0-3 3-2 3-1   0-3
Polonia 25-29   28-31
Rapid București 27-39 27-30 24-20 30-29 28-25 25-26 22-29 25-27 25-31 21-30   22-27 24-26 28-27
Rennes Volley 35  
România 27-24 27-28 29-17   19-17
Rusia 24-16 36-35 29-28   36-16
SCM Craiova 29-22 23-21 27-14 22-25 32-24 34-23 22-16 30-22 25-19 31-24 25-22 19-19 29-24   29-20 31-18
SCMU Craiova 0-3 1-3 0-3 3-0 3-2 3-0 3-0 3-1   1-3 3-0 3-0 0-3 2-3 3-0 3-0 Oct 13 3-1 3-0 Oct 20
Serbia 43-23 33-28 29-31 27-27  
Slovenia 32-25 28-31  
Spania 28-24 25-25 23-31 33-26  
Steaua București 1-3 3-0 Oct 20 3-0 3-2 3-0 3-0 3-0 3-0 3-0   3-0 3-0 0-3 3-1 3-0 3-0 1-3
Știința Bacău 3-1 3-0 0-3 3-0 2-3 3-0 3-0 3-0 3-0   3-1
Știința Bacău  
Știința Explorări Baia Mare 3-1 2-3 3-0 3-0 3-0 3-0 3-1 1-3 3-1 0-3   0-3 3-2 3-2 3-2 3-0 Oct 20 0-3
Suedia 38-24 36-32 26-23 22-24 30-33 33-21  
Tricolorul Ploiești 3-2 2-3 3-0 3-0 3-0 3-0 3-1 3-1 3-0 2-3 3-2 3-0   3-0 Oct 20 3-0 3-1 3-0
Tunisia 22-23 23-29  
Ungaria 33-15 26-29 22-25  
Unirea Dej 0-3 2-3 3-0 3-0 3-0 3-1 3-1 3-1 3-0 1-3 1-3 Oct 13 3-2 1-3 Oct 27 2-3   3-2 3-1 2-3
Unirea Slobozia 27-28 29-37 22-21 23-26 15-18 18-26 27-27 22-34 22-26 21-27 31-22 21-21   24-27
Universitatea Cluj 32-31 28-30 23-37 33-26 25-30 28-23 20-21 29-24 23-27 Sep 20 21-21 27-32 23-28 37-29 19-28 22-20  
Universitatea Cluj 1-3 0-3 3-0 3-0 3-0 3-1 0-3 1-3 Oct 20 0-3 1-3 1-3 0-3 0-3 1-3 2-3   0-3
Piatra Neamț Oct 27 Oct 13  
Volei Alba Blaj 3-0 3-0 0-3 3-1 3-1 3-0 3-0 3-0 3-0 3-0  
Volei Municipal Zalău 3-1 2-3 3-0 3-1 3-0 3-0 3-0 3-0 0-3 3-1 3-0 Oct 13 1-3 2-3 3-2 3-0 Oct 27  

URMĂREȘTE-NE