ALEXANDRA ANGHEL A CUCERIT A DOUA MEDALIE DE BRONZ PENTRU ROMANIA LA MONDIALELE DE LUPTE
Alexandra Anghel a cucerit cea de-a doua medalie pentru România la Campionatele Mondiale de lupte care se desfășoară la Belgrad, în Serbia. În competiția feminină
