Echipa de baschet masculin a Clubului Sportiv Municipal Ploieşti a făcut, astăzi, primul transfer important în perspectiva participării în Liga Naţională: Cătălin Burlacu a semnat,
Nisip auriu, șezlonguri și volei. Asta îi așteaptă pe timișorenii care vor vizita Shopping City Timișoara în următoarea perioadă. O zonă special amenajată, asemănătoare cu
Ronnie O’Sullivan a declarat, sâmbătă, la Cluj-Napoca, într-o conferinţă de presă, înaintea turneului demonstrativ din cadrul Snooker Titans Trophy, că se bucură să fie pentru
Edi Iordănescu s-a pripit când a decis să nu mai semneze cu Pandurii! Afirmația vine de la Ion Călinoiu. Președintele Consiliului Județean s-a arătat dezamăgit
In cadrul unei conferințe de presă desfășurată marți, la Casa Fotbalului, căpitanul echipei naționale a României a transmis un mesaj pentru fanii tricolori. ”Ne pare