Lotul de Gimnastică Artistică s-a întors la București. Drăgulescu :”Mă bucur că am avut o susținere mare la Cluj!
Gimnaștii români medaliați la Campionatele Europene de la Cluj-Napoca, au revenit, luni dimineața, la București. Cătălina Ponor:”Mă bucur că am avut niște emoții constructive. Ele
