CSM Bistriţa a perfectat primul transfer pentru sezonul viitor

Echipa de handbal feminin, CSM Bistriţa făcut primul transfer pentru sezonul viitor, cel al pivotului spaniol Paula Garcia Avila, informează pagina oficilă de Facebook a clubului.

”Acest transfer mă va ajuta să mă dezvolt ca jucătoare profesionistă. Mă atrage nivelul bun al Ligii Florilor din România, în special în ceea ce privește pregătirea fizică. Întotdeauna mi-am dorit să joc într-o ligă cu aceste caracteristici. Sper să ajut echipa pentru a atinge toate obiectivele clubului, voi munci mult pentru asta.” a declarat Paula pentru pagina oficială a clubului de facebook.

Foto Facebook CSM Bistrita

[themeum_category category=”volei” layout=”carousel” title=”” maxpost=”9″]

Citește si...

Extremă din Norvegia la Minaur Baia Mare

Redacția

Cursuri obligatorii pentru antrenorii de handbal! FRH mai adaugă o TAXĂ!

Redacția

CSM Târgu Jiu va debuta în noul sezon pe teren propriu, cu CSM Târgu Mureș

Redacția

Program SF în Liga Florilor!

Redacția

S-a stabilit programul Ligii Florilor, ediția 2026-2027

Redacția

Liga Florilor își află programul pentru noul sezon

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More