Gyor s-a calificat in finala Ligii Campionilor la handbal feminin

Gyor s-a calificat în finala Ligii Campionilor după ce a învins-o în prima semifinală pe Buducnost Podgorica, cu scorul 21-20.

Cu un arbitraj ciudat GYOR e în finala!

Cu ajutorul pe alocuri al arbitrilor, în mod special pe finalul meciului când nu au acordat o penalitate impotriva maghiarelor, care au impiedicat o jucatoare de la Buducnost sa repuna mingea in joc, GYOR obține calificarea în marea finală unde o va întâlni pe câștigătoarea dintre CSM București și Vardar.

[themeum_category category=”fotbal” layout=”carousel” title=”Citește și…” maxpost=”6″]

[themeum_category category=”tenis” layout=”carousel” title=”Vezi si…” maxpost=”6″]

Citește si...

Extremă din Norvegia la Minaur Baia Mare

Redacția

Cursuri obligatorii pentru antrenorii de handbal! FRH mai adaugă o TAXĂ!

Redacția

CSM Târgu Jiu va debuta în noul sezon pe teren propriu, cu CSM Târgu Mureș

Redacția

Program SF în Liga Florilor!

Redacția

S-a stabilit programul Ligii Florilor, ediția 2026-2027

Redacția

Liga Florilor își află programul pentru noul sezon

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More