Mihai Stoichiță e noul președinte al Comisiei Tehnice a FRF

Noul director tehnic al Federației Române de Fotbal, Mihai Stoichiță, a fost validat, în urma deciziei Comitetului Executiv din 27 februarie, în funcția de președinte al Comisiei Tehnice, de arată în comunicatul FRF.

De asemenea, Comitetul Executiv a aprobat cu unanimitate de voturi și componența comisiei federale, care va fi următoarea:

  • Mihai Stoichiță – președinte
    • Ionuț Badea, Aurel Țicleanu – vicepreședinți
    • Sandu Tăbîrcă – secretar general
    • Ion Geolgău, Marcel Răducanu, Dumitru Dumitriu, Miodrag Belodedici, Ion Vlădoiu, Dan Apolzan, Ionel Augustin, Dumitru Moraru, Mihai Ianovschi, Ciprian Paraschiv, Christos Papadopoulos – membri
    • Vlad Munteanu, Marcel Pușcaș, Andrei Vochin, Vlad Ungureanu (secretar) – membri fără drept de vot

“Trebuie să mutăm fotbalul din birouri pe teren. Trebuie să gândim viitorul de astăzi. Sper să rămână ceva în urma muncii mele de la FRF” a spus Mihai Stoichiță

[themeum_category category=”volei” layout=”carousel” title=”Volei” maxpost=”9″]

Citește si...

Doliu în fotbalul românesc!

Redacția

Furați de voyo! Plătești FullHD vezi SD!

Iulian A.

Regula „5+6” se modifică din sezonul următor

Redacția

România va întâlni în premieră Canada, pe 5 septembrie

Redacția

A venit verdictul de la UEFA!

Redacția

A murit fostul selecționer al României, Christoph Daum

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More