Transfer de ultimă oră la CSM Târgu Jiu

Ana Maria Lopătaru, noutatea de ultimă oră din lotul CSM Târgu Jiu, și-a făcut debutul pentru gruparea gorjeană în Liga Florilor în confruntarea din prima etapă, de la Bistrița, acolo unde a și marcat 3 goluri.

Cu puțin înainte de începerea noului sezon de Liga Florilor, CSM Târgu Jiu a perfectat un nou transfer la echipa de handbal feminin.

Ana Maria Lopătaru este noua extremă stânga a echipei gorjene.

”Pentru acest sezon îmi doresc o clasare cât mai buna în Liga Florilor, iar în legătură cu obiectivele personale, îmi doresc să progresez alături de echipă cât mai mult posibil și să ajut la îndeplinirea obiectivelor colective”, a declarat Ana Maria Lopătaru, noua jucătoare a CSM Târgu Jiu pentru site-ul oficial al clubului Ice Casino Romania

 

Citește si...

Victorie în decisiv pentru Arcada pe terenul campioanei!

Redacția

Danemarca este noua campioană europeană. În România NU s-a transmis competiția la TV!

Oana B

Rapid învinsă în decisiv ! Clasamentul și rezultatele etapei a 15-a

Redacția

Minaur întâlnește sâmbătă pe Gloria Bistriţa

Iulian A.

Clasamentul Diviziei A1 M după 14 etape

Redacția

Două transferuri la CSM Târgu Jiu

Vasile.M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More