Andrei Spînu: „Următorul meci este relativ ușor. Așteptăm partida din Cupele Europene”

În cadrul etapei a patra a Divizie A1, Volei Municipal Zalău primește vizita echipei VCM Piatra Neamț, partida fiind programată pe data de 1 noiembrie de la ora 18,00.

„Mai avem încă o săptămână de muncă serioasă la sala de forță și de pregătire, pentru că următorul meci este relativ ușor. Vom vedea ce se întâplă în Cupele Europene, deocamdată nu avem multe informații despre echipa din Muntenegru” a declarat Andrei Spînu.

În Cupa Challenge, Volei Municipal Zalău va întâlni vicecampioana Muntenegrului, Buducnost Podgorica, partida tur fiind programată pe data de șase noiembrie, iar returul pe data de 13  la Zalău.

[themeum_category category=”handbal” layout=”carousel” title=”” maxpost=”9″]

Citește si...

Clasament Divizia A1 M după patru runde

Mircea M

Programul etapei a cincea un meci va fi televizat

Mircea M

Zalăul este noul lider în Divizia A1

Ionuț Popa

Schimbare de lider în Divizia A1 M. Rezultatele și clasamentul după runda a patra

Mircea M

Craiova învinsă în decisiv la Dej

Mircea M

Etapa a patra a Diviziei A1 la volei masculin începe vineri. Sâmbătă, un meci va fi televizat

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More