Dinamo începe returul cu un nou antrenor principal!

Stevan Ljubicic este noul antrenor principal al echipei Dinamo București, informează site-ul oficial al clubului bucureștean. Tehnicianul sârb în vârstă de 40 de ani revine la Dinamo, după ce a antrenat echipa de fete în sezonul 2019-2020. Constantin Marian, cel care a pregătit echipa în prima parte a sezonului, rămâne în colectivul tehnic.

Returul Diviziei A1 la volei masculin va debuta la finele săptămânii viitoare, cu meciul Dinamo – Steaua, programat în Sala Dinamo. Trei dintre turneele returului se vor disputa în sala polivalentă Dinamo.

FOTO : Dinamo Facebook

Citește si...

Transfer din Cuba la Dinamo

Redacția

Sergiu Stancu pleacă de la fosta campioană după șapte sezoane

Redacția

Două transferuri la Craiova!

Redacția

Corona Brașov rămâne fără antrenor!

Redacția

Dinamo campioană! Blestemul titlului 18 continuă pentru Steaua! Vezi clasament final!

Redacția

Divizia A1M: Zalăul a câștigat medaliile de bronz

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More