Halep s-a calificat în turul 2 la Wimbledon

Simona Halep  a câştigat cu 6-4, 6-1 meciul disputat împotriva jucătoarei Anna Schmiedlova, din Slovacia, în primul tur al turneului de la Wimbledon, dar, din păcate, Irina Begu și Patricia Țig au fost eliminate.

Citește si...

Dinamo campioană la volei masculin!

Redacția

U-BT Cluj-Napoca, învinsă de Buducnost în faza Top 8 din ABA League

Redacția

Dinamo câștigă după cinci seturi duelul de la Zalău

Iulian A.

Antrenoare nouă la CSM București

Redacția

David Popovici AUR la 100 m liber, la Mondiale!

C. Sabău

David Popovici a câștigat medalia de aur în proba de 200 m liber, la Mondiale

Ionuț Popa

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More