Leo Dall Bosco: A fost un meci dificil

Campioana României Volei Municipal Zalău s-a impus pe terenul echipei Unirea Dej, scor 3-2 după două ore și 19 de minute de joc.

„A fost un meci dificil pentru noi, dar victoria este victorie. După fiecare meci vom crește în valoare și jocul nostru va arăta mai bine. Pylyp a jucat foarte bine și îl felicit prin intermediul dumneavoastră” a declarat leo Dall Bosco

După etapa a 15-a campioana României Volei Municipal Zalău a acumulat 33 de puncte și rămâne pe locul al patrulea în clasamentul ligii naționale la două lungimi de Tricolorul Ploiești ocupanta locului trei.

În următoarea etapă Municipal Zalău primește vizita echipei Steaua București marti 23 ianuarie de la ora 18.00 partida fiind televizată.

[themeum_category category=”handbal” layout=”carousel” title=”” maxpost=”9″]

Citește si...

Sergiu Stancu pleacă de la fosta campioană după șapte sezoane

Redacția

Două transferuri la Craiova!

Redacția

Corona Brașov rămâne fără antrenor!

Redacția

Dinamo campioană! Blestemul titlului 18 continuă pentru Steaua! Vezi clasament final!

Redacția

Divizia A1M: Zalăul a câștigat medaliile de bronz

Redacția

Campioana se decide la București

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More