Rezultatele și programul fazei a doua a ligii naționale la volei feminin

 

Program Faza a 2-a

TUR/RETUR

18 Martie

Locurile 1/6

Volei Alba Blaj – CSM Lugoj 3-0 (25:9, 25:13, 25:19)

CSM București – Dinamo București 3-1 (25:12, 20:25, 25:19, 25:21)

CSM Târgoviște – Știința Bacău 3-1 (25:19, 23:25, 25:20, 25:16)

Locurile 7/12

Unic Piatra Nț – SCMU Craiova 3-0 (25-18, 25-19, 25-17)

Penicilina – CSU Galați 3-0 (25-8, 25-8, 25-15)

Medicina Tg Mș – SCM Pitești 0-3 (15-25, 17-25, 21-25)

22 Martie 

Locurile 1/6

CSM Lugoj – Știința Bacău 0-3 (17:25, 21:25, 16:25)

Dinamo București – CSM Târgoviște 1-3 (26:24, 17:25, 20:25, 13:25)

Volei Alba Blaj – CSM București 3-0 (25:12, 25:12, 25:20)

Locurile 7/12

VC Unic LPS Piatra Neamț – Penicilina Iași 1:3 (11:25, 25:17, 21:25, 17:25)

SCM U. Craiova – SCM Pitești 0:3 (23:25, 23:25, 15:25)

CSU Galați – CSU Medicina CSS Tîrgu Mureș 0:3 (26:28, 18:25, 18:25)

25 Martie

Locurile 1/6

CSM București – CSM Lugoj 3:0 (25:18, 25:13, 25:11)

CSM Târgoviște – Volei Alba-Blaj 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)

Știința Bacău – Dinamo București 3:1 (25:20, 20:25, 25:16, 25:23)

Locurile 7/12

Penicilina Iași – SCMU Craiova 3:0 (25:21, 25:15, 25:9)

CSU Medicina CSȘ Tîrgu Mureș – VC Unic LPS Piatra Neamț 3:1 (23:25, 25:18, 25:22, 25:16)

SCM Pitești – CSU Galați 3:0 (25:12, 25:15, 25:19)

29 Martie

Locurile 1/6

CSM București – CSM Târgoviște 3-1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:13)

Miercuri 29 martie 2017

CSM Lugoj – Dinamo București 2-3 (17:25, 20:25, 25:23, 30:28, 9:15)

Volei Alba-Blaj – Știința Bacău 3-0 (25:18, 25:19, 25:4)

Locurile 7/12

VC Unic LPS Piatra Neamț – SCM Pitești 1:3 (16:25, 25:13, 18:25, 24:26)

SCMU Craiova – CSU Galați 3:2 (19:25, 25:20, 25:21, 20:25, 15:13)

Penicilina Iași – CSU Medicina CSS Târgu Mureș 3:0 (25:14, 25:20, 25:19)

1 Aprilie

Locurile 1/6

CSM Târgoviște – CSM Lugoj 3-0 (25:20, 25:13, 25:14)

Știința Bacău – CSM București 2-3 (20/25, 15/25, 25/16, 27/25, 13/15)

Dinamo București – Volei Alba Blaj 0-3(21/25, 13/25, 16/25)

Locurile 7/12

CSU Medicina CSS Târgu Mureș  – SCMU Craiova 3-0 (25/14, 25/20, 25/21)

SCM Pitești – Pelicilina Iași 3-0 (25/20, 25/23, 25/19)

CSU Galați – VC Unic LPS Piatra Neamț 0-3 (18/25 17/25 16/25)

5 Aprilie

Locurile 1/6

CSM Lugoj – CS Volei Alba-Blaj 0:3 (13:25, 18:25, 13:25)

Știința Bacău – CSM Târgoviște 2:3 (25:21, 13:25, 25:15, 13:25, 10:15)

Dinamo București – CSM București 3:1 (19:25, 25:22, 25:20, 25:16)

Locurile 7/12

SCM U. Craiova – VC Unic LPS Piatra Neamț 1:3 (15:25, 25:20, 14:25, 23:25)

CSU Galați – ACS Penicilina Iași 0:3 (19:25, 15:25, 17:25)

SCM Pitești – CSU Medicina CSȘ Tîrgu Mureș 2:3 (25:18, 14:25, 25:19, 12:25, 15:17)

8 Aprilie

Locurile 1/6

Știința Bacău – CSM Lugoj 3-0 (25/17 25/17 25/23)

CSM Târgoviște – Dinamo București 3-0 (25/13 25/18 25/19)

CSM București – Volei Alba Blaj 0-3 (14/25 17/25 18/25)

Locurile 7/12

Penicilina Iasi – VC Unic LPS Piatra Neamt 3-2 (25/23 22/25 21/25 25/22 15/11)
SCM Pitesti – SCMU Craiova 3-0 (25/13 25/14 25/14)
CSU Medicina CSS Tirgu Mures – CSU Galati 3-0 (26/24 25/16 25/11)

12 Aprilie

Locurile 1/6

CSM Lugoj – CSM București 1-3 (20/25 17/25 26/24 23/25)

Volei Alba Blaj – CSM Târgoviște 3-0 (25/12 26/24 25/20)

Dinamo București – Știința Bacău 3-2 (26/24 20/25 25/16 14/25 15/9)

Locurile 7/12

SCMU Craiova – ACS Penicilina Iasi 2-3 (25/19 25/21 21/25 14/25 11/15)

VC Unic LPS P. Neamt – CSU Med. CSS Tg.Mures 1-3 (26/28 21/25 25/22 24/26)

CSU Galati – SCM Pitesti 0-3 (18/25 21/25 22/25)

22 Aprilie

Locurile 1/6

Dinamo București – CSM Lugoj  3-1 (23/25 25/16 25/18 25/22)

Știința Bacău – Volei Alba Blaj 0-3 (13/25 29/31 11/25)

CSM Târgoviște – CSM București 3-0 (25/19 26/24 25/23)

Locurile 7/12

CSU Galati – SCMU Craiova 1-3 (17/25 25/23 22/25 23/25)

SCM Pitesti – VC Unic LPS Piatra Neamt 3-1 (25/20 23/25 25/21 26/24)

CSU Medicina CSS Tirgu Mures – ACS Penicilina Iasi 3-2 (22/25 25/20 20/25 25/23 19/17)

26 Aprilie

Locurile 1/6

CSM Lugoj – CSM Târgoviște 3-1 (25/22 25/23 20/25 25/23)

CSM București – Știința Bacău 3-1 (25/14 19/25 25/14 25/21)

Volei Alba Blaj – Dinamo București 3-0 (25/8 25/9 25/16)

Locurile 7/12

SCMU Craiova – CSU Medicina CSS Tirgu Mures 0-3 (21/25 20/25 19/25)

ACS Penicilina Iasi – SCM Pitesti 3-1 (25/18 25/21 21/25 25/19)

VC Unic LPS Piatra Neamt – CSU Galati 3-0 (25/10 25/12 25/9)

VEZI CLASAMENTUL

Foto Facebook Volei Alba Blaj

Sportul unește oamenii – Cadoria
Sportul înseamnă sanatate

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *