Bogda Burcea: Vrem să câștigăm ambele partide de la Cluj-Napoca

Echipa de handbal feminin S.C.M. Craiova a plecat în această dimineață către Cluj-Napoca unde, în cadrul celei de-al 14-lea turneu, în jocurile contând pentru etapele 20 și 21 din cadrul Ligii Florilor va întâlni echipele din Ploiești și Galați.

Referitor la obiectivele pentru acest turneu antrenorul principal al echipei SCM Craiova de handbal feminin, Bogda Burcea pentru site-ul oficial al clubului scmcraiova.ro.

”Plecăm deciși să câștigăm ambele partide, dar și să revenim acasă cu tot lotul valid. Este o nouă deplasare obositoare, dar fetele sunt concentrate pentru a obține toate cele 6 puncte. Sunt convins că ne putem atinge acest obiectiv.”

Citește si...

Clubul CS Minaur sancționat de FRH

Redacția

Percheziții DNA la Dunărea Brăila!

Redacția

FRH a stabilit locația turneului de baraj pentru menținere / promovare

Redacția

Minaur Baia Mare rămâne fără antrenori

Redacția

Minaur joacă ultimul meci acasă în acest sezon

Redacția

Liga Florilor: Programul penultimei etape

Redacția

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More